Dahua Güvenlik Sistemleri

Dahua, uzun yıllardır güvenlik sistemleri üzerine çeşitli noktalarda teknolojik ürünler sunan ve piyasanın en önemli markalarından birisidir. Zhejiang Dahua Technology Co., Ltd. tarafından üretilen kapalı devre görüntü ve kayıt cihazları ile milyonlarca kullanıcısının beğenisini kazanmıştır. Dahua kamera sistemleri alanında yüksek çözünürlüğe sahip cihazların yanı sıra özel sistem ürünlerde sunmaktadır. Dünya çapında 16.000’den fazla çalışanı bulunan şirketin 180 ülkede aktif faaliyeti bulunmaktadır.

Dahua Kamera Sistemleri

Teknolojide sınır tanımayan marka, dünya çapında ciddi bir kitleye hitap etmektedir. Dahua IP Kamera Sistemleri gibi yüksek çözünürlüğe sahip cihazların yanı sıra, termal kamera sistemleri de üretmektedir. Ayrıca markanın en yaygın kullanılan ürünleri arasında Dahua Analog HD kameralar da bulunmaktadır.

Dahua Kayıt Cihazları

Markanın en büyük icraatlarından biriside kuşkusuz Dahua kayıt cihazı teknolojisidir. Yüksek kaliteye sahip bu cihazlar kameralardan almış oldukları görüntüleri yıllarca hiç kapanmadan kayıt altına alabilir. Dahua kamera izleme programı ile bilgisayarlarınızdan izleyebilirsiniz. Bu sistemlerin en güzel yanlarından birisi de nerede olursanız olun tüm akıllı cihazlardan görüntüleyebilirsiniz. Dahua kamera izleme uygulaması sayesinde ihtiyacınız olan tek şey sadece internet bağlantısı olacaktır. Eğer Dahua fiyat listesi ve ürünleri hakkında daha fazla detaylı bilgilere sahip olmak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Dahua İnterkom Sistemler

Ev güvenliğine de son derece önem veren Dahua, bu alanda da aktif olarak teknolojisini insanlara sunmuştur. Özellikle Dahua daire içi monitörler ve Dahua Dış Kapı Üniteleri bu alanda ki çok önemli ürünleri olmuştur. Kaliteli ve uzun ömürlü interkom switchleri de üreten firma bu pazarın çok büyük bir payına sahiptir.

Dahua Access Kontrol Sistemleri

Güvenliğim denildiği zaman her alanda varlığını sürdüren dev marka, Dahua geçiş kontrol panelleri alanında da ciddi bir üretim hacmine sahiptir. Ayrıca Dahua Parmak İzi Okuyucular ve Dahua Yüz Tanıma Cihazları bu pazarın önemli teknolojileridir. Dahua kart okuyucular binalarımızın kontrol altında olmasını da sorunsuzca başarmıştır.

Filter