Hilook Güvenlik Sistemleri

Hilook, uzun yıllardır güvenlik sistemleri üzerine çeşitli noktalarda teknolojik ürünler sunan ve piyasanın en önemli markalarından birisidir. Hangzhou Hikvision Digital Technology Co., Ltd. tarafından üretilen kapalı devre görüntü ve kayıt cihazları ile milyonlarca kullanıcısının beğenisini kazanmıştır. Hilook kamera sistemleri alanında yüksek çözünürlüğe sahip cihazların yanı sıra özel sistem ürünlerde sunmaktadır.

Hilook Kamera Sistemleri

Teknolojide sınır tanımayan marka, dünya çapında ciddi bir kitleye hitap etmektedir. Hilook IP Kamera Sistemleri gibi yüksek çözünürlüğe sahip cihazların yanı sıra, termal kamera sistemleri de üretmektedir. Ayrıca markanın en yaygın kullanılan ürünleri arasında Hilook Analog HD kameralar da bulunmaktadır.

Hilook Kayıt Cihazları

Markanın en büyük icraatlarından biriside kuşkusuz Hilook kayıt cihazı teknolojisidir. Yüksek kaliteye sahip bu cihazlar kameralardan almış oldukları görüntüleri yıllarca hiç kapanmadan kayıt altına alabilir. Hilook kamera izleme programı ile bilgisayarlarınızdan izleyebilirsiniz. Bu sistemlerin en güzel yanlarından birisi de nerede olursanız olun tüm akıllı cihazlardan görüntüleyebilirsiniz. Hilook kamera izleme uygulaması sayesinde ihtiyacınız olan tek şey sadece internet bağlantısı olacaktır. Eğer Hilook  fiyat listesi ve ürünleri hakkında daha fazla detaylı bilgilere sahip olmak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Filter