Neutron Güvenlik Sistemleri

Neutron, uzun yıllardır güvenlik sistemleri üzerine çeşitli noktalarda teknolojik ürünler sunan ve piyasanın en önemli markalarından birisidir. Neutron Güvenlik Teknolojileri A.Ş. tarafından üretilen kapalı devre görüntü ve kayıt cihazları ile milyonlarca kullanıcısının beğenisini kazanmıştır. Neutron kamera sistemleri alanında yüksek çözünürlüğe sahip cihazların yanı sıra özel sistem ürünlerde sunmaktadır.

Neutron Kamera Sistemleri

Teknolojide sınır tanımayan marka, dünya çapında ciddi bir kitleye hitap etmektedir. Neutron IP Kamera Sistemleri gibi yüksek çözünürlüğe sahip cihazların yanı sıra, termal kamera sistemleri de üretmektedir. Ayrıca markanın en yaygın kullanılan ürünleri arasında Neutron Analog HD kameralar da bulunmaktadır.

Neutron Kayıt Cihazları

Markanın en büyük icraatlarından biriside kuşkusuz Neutron kayıt cihazı teknolojisidir. Yüksek kaliteye sahip bu cihazlar kameralardan almış oldukları görüntüleri yıllarca hiç kapanmadan kayıt altına alabilir. Neutron kamera izleme programı ile bilgisayarlarınızdan izleyebilirsiniz. Bu sistemlerin en güzel yanlarından birisi de nerede olursanız olun tüm akıllı cihazlardan görüntüleyebilirsiniz. Neutron kamera izleme uygulaması sayesinde ihtiyacınız olan tek şey sadece internet bağlantısı olacaktır. Eğer Neutron fiyat listesi ve ürünleri hakkında daha fazla detaylı bilgilere sahip olmak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Filter