Tiandy Güvenlik Sistemleri

Tiandy, uzun yıllardır güvenlik sistemleri üzerine çeşitli noktalarda teknolojik ürünler sunan ve piyasanın en önemli markalarından birisidir. Cenova markasının alt gruplarından birisi olarak Cenova Bilişim Teknolojileri İth. İhr. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından kamera sistemleri sunmaktadır. Tiandy kamera sistemleri alanında yüksek çözünürlüğe sahip cihazların yanı sıra özel sistem ürünlerde sunmaktadır.

Tiandy Kamera Sistemleri

Teknolojide sınır tanımayan marka, dünya çapında ciddi bir kitleye hitap etmektedir. Tiandy IP Kamera Sistemleri gibi yüksek çözünürlüğe sahip cihazların yanı sıra, termal kamera sistemleri de üretmektedir. Ayrıca markanın en yaygın kullanılan ürünleri arasında Tiandy Analog HD kameralar da bulunmaktadır.

Tiandy Kayıt Cihazları

Markanın en büyük icraatlarından biriside kuşkusuz Tiandy kayıt cihazı teknolojisidir. Yüksek kaliteye sahip bu cihazlar kameralardan almış oldukları görüntüleri yıllarca hiç kapanmadan kayıt altına alabilir. Tiandy kamera izleme programı ile bilgisayarlarınızdan izleyebilirsiniz. Bu sistemlerin en güzel yanlarından birisi de nerede olursanız olun tüm akıllı cihazlardan görüntüleyebilirsiniz. Tiandy kamera izleme uygulaması sayesinde ihtiyacınız olan tek şey sadece internet bağlantısı olacaktır. Eğer Tiandy fiyat listesi ve ürünleri hakkında daha fazla detaylı bilgilere sahip olmak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Filter